close
متخصص ارتودنسی
دانلودبهاری شو +مصاحبه هفته نامه رویش
loading...

ღღبه نام خالق عشقღღ

دانلودبهاری شو +مصاحبه هفته نامه رویش   متن برنامه بهاری شو برای کسایی که موفق به دیدن برنامه نشدن ازجمله خودم ویژه نوروز 1388 محمد سلوکی : و اما حامد کمیلی هم به جمع ما خواهدپیوست ٬حامد جان بفرمائید . اقا عیدتون مبارک باشه٬ ما قولشو داده بودیم از صبح که حامد کمیلی پیش ما میاد. اقای کمیلی وارد صحنه می شود و با محمد سلوکی و دیگرمهمان برنامه اقای کاکایی دست می دهد. محمد سلوکی: اقا سلام ٬٬ اقا خیلی خوش امدیدبفرمائید خواهش می کنم ٬ما در محضر جناب کاکایی بودیم گفتند حامد هم رسید ٬گفتیم خدارو…

جت هیتر

 

سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر،  جت هیتر ،هیتر کابینتی،یونیت هیتر، هیتر موشکی ، کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند

سایر محصولات صبا هواساز : رطوبت ساز , مه ساز , مه پاش , باکس فیلتر , هود موضعی

فن سانتریفیوژ , هیتر موشکی , کولر صنعتی , جت هیتر , هواکش مرغداری , هواکش سیرکوله , جت فن , کمپوست قارچ  کمپوست ملارد , خاک پوششی , کولر صنعتی , هواکش صنعتی , هواکش مرغداری , ایرواشر

 

 

 

 

دانلودبهاری شو +مصاحبه هفته نامه رویش

دانلودبهاری شو +مصاحبه هفته نامه رویش

 

متن برنامه بهاری شو برای کسایی که موفق به دیدن برنامه نشدن ازجمله خودم

ویژه نوروز 1388

محمد سلوکی : و اما حامد کمیلی هم به جمع ما خواهدپیوست ٬حامد جان بفرمائید . اقا عیدتون مبارک باشه٬ ما قولشو داده بودیم از صبح که حامد کمیلی پیش ما میاد.
اقای کمیلی وارد صحنه می شود و با محمد سلوکی و دیگرمهمان برنامه اقای کاکایی دست می دهد.
محمد سلوکی: اقا سلام ٬٬ اقا خیلی خوش امدیدبفرمائید خواهش می کنم ٬ما در محضر جناب کاکایی بودیم گفتند حامد هم رسید ٬گفتیم خدارو شکر ما صبح قول داده بودیم گفته بودیم حامد کمیلی هم میاد ٬خوب اومدی دیگه٬بد قول هم نشدیم ٬عید شما مبارک
حامد کمیلی : سپاسگزارم ٬عرض ادب و احترام خدمت شماو همه ی مردم خوبمون ٬تبریک می گم سال ۱۳۸۸ رو ٬و امیدوارم امسال سالی پر از انرژیو برکت برای شما مردم باشه .
محمد سلوکی :انشالله ٬برای شما هم همین طور
حامد کمیلی : مرسی
محمد سلوکی :حامد جان خوبی سلامتی ؟
حامد کمیلی : خدا رو شکر متشکرم
محمد سلوکی : خدا رو صد هزار مرتبه شکر ظاهرا تاهمین جند روز پیشا هم سر کار بودی ؟
حامد کمیلی :بله ٬من ٬ یه کمی ٬اره
محمد سلوکی :خوب خسته نباشی
حامد کمیلی :متشکرم
محمد سلوکی : ما در محضر استاد کاکایی  بودیم و بااستاد درباره ی موسیقی و شعر صحبت می کردیم یه توجه ویژه ای به فصل بهار و تاثیرشبه هنرمندی که حالا مخصوصا شعر هم می سراید بوده اما نمی دونم این فصل بهارو این تحول طبیعت توی یک بازیگر چقدر می تونه تاثیر بذاره ؟حامد کمیلی که انقدر سرش شلوغ بوده و انقدر درگیر کار بوده حالا که سال ۸۸ رو شروع کرده با چه تغییر و تحولی شروع کرده ؟
حامد کمیلی : حقیقتش ٬ همه می گن برای ورود به سال جدید باید خانه تکانی کرد من بهش خیلی معتقدم اما به یک چیز خیلی بیشتر باور دارم اونم خانه تکانی دله که فکر می کنم خیلی هم سخت باشه و فکر می کنم خیلی کار بزرگ وسختی باشه که ادم بتونه تو یه سال جدید همه ی اون چیزایی که سیاهن ٬تیره ان ٬تویدلشون ٬نسبت به ادمای دیگه ٬نسبت به نگاهش به زندگی ٬نسبت به خودش حتی ٬نسبت به اشتباهات خودش ٬همه رو فراموش بکنه و همه رو کنار بذاره ٬همه رو ببخشه و خودش روسفید بکنه و یک جور دیگری سعی بکنه به زندگی نگاه کنه ٬ واقعا کار خیلی سختیه ولی حداقلش اینه که می تونم بگم شاید من تمام انرژیم یا تلاشمو کردم برای اینکه به این اتفاق نزدیک بشم ٬حالا اینکه چقدر موفق باشم خدا میدونه .
محمد سلوکی :ان شالله که موفق هستی ٬ شکی درش نیست . اقای کاکایی اشاره کردن سریال اغما رو ٬من گفتم که به خاطر پرواز در حباب جایزه گرفتی ٬یا اون یکی سریالی رو که به خاطرش جایزه گرفتی رو اسمشو یادم رفته.
حامد کمیلی: از شبکه ی ۵ بود سریالی من داشتم به اسم به دنیا بگویید بائیستد.
محمد سلوکی :او اره یادم رفت خودمم بودم اونجا یادم رفته بود
و بعدمحمد سلوکی  با اقای کاکایی(مهمان شاعر برنامه)راجع به جمله ی به دنیا بگویئد بایستد صحبت کردنو بعد باز رفت سراغ اقای کمیلی
محمد سلوکی :خوب حامد جان تو تعریف کن ٬ از سالی که می خوای شروع کنی ٬برنامه هایی که داری ٬اتفاقایی که قراره بیفته ٬ پدر و مادراصفهان هستند؟
حامد کمیلی : بله ٬ من البته قبل از اینکه بیام اینجا عرض ادب و احترام خودم رو بهشون کردم و حقیقتش ابنه که امروز هم دارم حرکت میکنم برای اصفهان ٬یکی دو روز اونجا خواهم بود ٬در خدمتشون و دوباره بر می گردم .
محمد سلوکی :دوباره می خوای بری سر کار ؟
حامد کمیلی :بله
محمد سلوکی : الان چه کاری داری انجام بدی؟
حامد کمیلی :ما الان تو پیش تولید یه کار سینمایی هستیم که فکر می کنم اواخر فروردین ماه کلید می خوره ٬کار اقای مانی حقیقی که فعلادر پیش تولید و مراسم اولیه ی کار هستیم تا ان شالله تو اواسط یا اواخر فروردین ماه کلید بزنیم .
محمد سلوکی : ان شالله ٬سال ۸۷ هم سال خوبی بودبرای تو از نظر کار ٬تو کار کریم مسیحی هم کار کردی ٬خب کار کردن با ایشون هم خیلیاتفاق خوبی بوده
حامد کمیلی : حقیقتش اینه که من سال ۸۷ رو یک تحول حرکتی در کار من به وجود امد من ابتدا وارد کار سینمایی شدم و تمر کز خودم رو روی کار سینما گذاشتم که اولین کار با جناب اقای بانکی بود و بعد از اون افتخار این روداشتم که در کار جناب کریم مسیحی من بازی بکنم در کنار دوستان خوبم و بعد از اون  کار جناب اقای رامبد جوان که اخرین کار ما که همین چند وقت پیش تموم شد ٬که این سه تا کار سینمایی من داشتم و برای خود من خیلی خوب بود،شکرامسال توی جشنواره فجر هم تونستم تا یه حدی به اونچه که تو ذهنمه برسم و نزدیک بشم و انگیزهای میشه واسه سال جدیدم که بتونم سعی کنم پررنگ تر حرکت بکنم.
محمد سلوکی :بسیار عالی ٬دعا می کنیم ٬ارزو می کنم وامیدوارم که بهترین اتفاقا برای همه بیفته برا همه کسانی که دارن تو این دنیا ٬واطراف ما نفس می کشند و به دنبال بهترین ها هستند ٬اما اجازه بدین یه تشکری ازدوستانم بکنم چون ما فرصتمون رو به اتمامه (و بعد شروع کردن به تشکر از عوامل ومسئولین )  و سپاسگزاری از حامد کمیلی ٬ با وجود اینکه  هم مسافره میخواد بره به پدر مادرش سر بزنه هم با این وجود امد تا او هم تبریک عید و تبریک سال نو رو به همراه ما باشه ٬واقعا ازت تشکر می کنم و سپاسگزارم
حامد کمیلی :خواهش می کنم
محمد سلوکی یه هدیه از طرف شرکت هاکوپیان تقدیم بهاقای کمیلی کردن : این یه هدیه از طرف شرکت هاکوپیان
حامد کمیلی :سپاسگزارم (بعد اقای کمیلی هی به پشت دوربین اشاره می دادن اره اره و بعد در حین اینکه اقای سلوکی داشتن خداحافظی میکردن از جیبشون یه کاغذ در اوردن و میان حرفشون پریدن و گفتن :حالا فقط اجازه بدید٬من قبل از اینکه این برنامه ی شما رو تموم کنم٬ اصولا کسایی که عیدی میدن ٬من همیشه برام سوال بوده که هیچ وقت انتظار عیدی ندارن خودشون ٬من می خوام که منم یه هدیه ای رو تقدیم کنم به جناب اقای سلوکی به خاطر اینکه از صبح تا حالا خیلی زحمت کشیده و خیلی اتفاقات عجیب و غریبی هم افتاده اینجا و همه رو با توانایی خودش ٬اره٬اول صبح٬ به خاطر همین هم برای قدردانی از شماست که به من افتخار دادن این عیدی رودادن من بدم شما
محمد سلوکی : دستتون درد نکنه زحمت کشیدین
حامد کمیلی :خواهش می کنم
و بعد هم محمد سلوکی از اقای کاکایی خواست تا با یه شعرشون به برنامه پایان بدن.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

دانلود

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

 

 

 

 

    رویش ویژه نوروز1388

حامدکمیلی : دوست داشتم برنده ی سیمرغ شوم

اگر تا پایان سال ۸۶ از او فقط در تلویزیون انتظار کار داشتیم ٬حالا و به یمن اتفاقاتی که در سال ۸۷ افتاده حامد کمیلی تبدیل به یک چهره ی سینمایی شده و در همین سال اول حتی می توانست سیمرغ را نیز به خانه ببرد. او که در حال زندگی می کند ایده های زیادی برای ساختن اینده دارد٬اینده ای که شک داریم برای حامد تاریک باشد .

سال ۸۷ ورود تو به سینما بود

بله

حضور در سینما چطور بود ؟

در همه جای زندگی ام سیستم پلکانی را رعایت کرده و قدم به قدم پیش رفته ام . در بازیگری نیز از تئاتر شروع کرده ام و به تلویزیون امده ام و حالا هم که د رخدمت سینما هستم . من از همان روزی که در تئاتر مشغول بوده ام به سینما فکر می کردم .

شروعت با یک فیلم تجاری بود

با فیلم «دو خواهر» ٬اما بعد از ان نیز در یک کار خاص به نام «تردید» جلوی دوربین رفتم

بعد هم پسر ادم دختر حوا   

یک تجربه ی متفاوت دیگر

برای شروع خوب است

من در لحظه جلو می روم هر چند که همیشه برای خودم دورنمایی نیز دارم . اساسا اهل صبرم و معتقدم که اینطوری می توانم به بهترین اتفاق برسم . من به سینمای تجاری علاقه دارم و خوشحالم که در شروع کارم موفق به حضور در سیمایی شده ام که مردم ان را دوست دارم .

برویم سراغ کاندیدا شدنت در جشنواره

اتفاق خاطره انگیزی بود . مهم این بود که در سال اول حضورم در سینما کاندیدای سیمرغ شدم.

به بردن جایزه هم فکر می کردی ؟

اگر بگویم نه دروغ است ٬اما خیلی خوشحال شدم از اینکه سیمرغ را اقای خمسه بردند .برای شزوع همین که کاندیدا شدم هم کافی است.

می گویند از وقتی وارد پروژه ی تردید شدی همیشه کری می خواندی و به خیلی ها گفته بودی که بازی ات در این فیلم تو را به سیمرغ می رساند.

اگر کسی مدعی است که برایش کری خوانده ام بی رو دربایستی بیاید تو روی خودم این قضیه را تکرار کند.

پس تکذیب می کنی ؟

شاید از علائقم به فیلم و به کارگردانی اقای واروژ کریم مسیحی و یه همکاران خوبی که در این کار داشته ام گفته باشم اما مطمئنم برای کسی کری  نخوانده ام.

به تلویزیون بر نمی گردی ؟

از تلویزیون خداحافظی نکرده ام که نخواهم برگردم٬اما الان در گیر سینما 

شده ام.

رویای نوروزی ؟

شاید حرفی که می خواهم بزنم کودکانه باشد ٬اما به هر حال این فکر بخشی از ارزوی نوروزی من است .دوست دارم در لحظه ی تحویل سال همه ایرانی ها در هر کجا که هستند در ان لحظه شاد باشند و بخندند و هیچ غمی توی دلشان نباشد. من به انرژی ها خیلی معتقدم و به نظرم زیباترین شکلی است که می توان سال نو را اغاز کرد همین شکلی است.

خانه تکانی کرده ای ؟ سعی می کنم خانه ام را عوض کنم.

خانه تکانی دلت را چطور ؟ خیلی سخت است.

سال تحویل کجایی؟      شاید خانه باشم ٬اما بعدش به سفر می روم

سفره ی هفت سین ؟   دوستش دارم

اولین سینی که روی سفره می گذاری ؟ شکلات است !

 

حرف اخر ؟   امیدوارم وقتی به گذشته نگاه می کنم احساس شرمندگی نکنم و همچنین سعی می کنم در سال جدید پاسخگوی انتظارات دوستدارانم باشم.

 

 

 
 
خانم سبزواری بازديد : 317 شنبه 10 / 2 / 1390 زمان : 11:45 نظرات ()
ارسال نظر براي اين مطلب
اين نظر توسط خانم سبزواري در تاريخ 1390/6/1 و 18:36 دقيقه ارسال شده است

سلام.ببخشيديادم رفت عكساي مجله رويش وبذارم.مگه حواس واسه ادم ميذارند؟البته سايزكوچيكه
http://www.up.doosteparsi.com/images/sm392m8o5c7ikuih3q13.jpg

http://www.up.doosteparsi.com/images/v1r9nxt86caaqgymasx.jpg


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

بک لینک بک لینک