close
متخصص ارتودنسی
اکران دردسربزرگ
loading...

ღღبه نام خالق عشقღღ

  وقتی یک فیلم خوب تموم میشه وهمه بازیگرا به خونه هاشون میرن بعضی ها(بلانسبت دوستام)تازه خبرهاشو میارن که دیگه دیرشده وآقاحامدسریک کاردیگه ای هستندهمین طورخبرای دیروعقب مانده ازروزگار.حالامن سبزوارهستم بعضی هاچی؟ فیلم سینمایی دردسربزرگ به کارگردانی آقای مهدی گلستانه.                 کارگردان فیلم سینمایی «درد سربزرگ» با بیان اینکه این فیلم آماده اکران عمومی است، از ساخت تیزر توسط مستانه مهاجر خبر داد. مهدی گلستانه، کارگردان فیلم سینمایی «دردسر بزرگ» در…

جت هیتر

 

سیستم های گرمایشی تولید شده در گروه صنعتی صبا هواساز در مدل های هیتر،  جت هیتر ،هیتر کابینتی،یونیت هیتر، هیتر موشکی ، کوره هوای گرم و بخاری صنعتی ساخته و به بازار عرضه می شوند

سایر محصولات صبا هواساز : رطوبت ساز , مه ساز , مه پاش , باکس فیلتر , هود موضعی

فن سانتریفیوژ , هیتر موشکی , کولر صنعتی , جت هیتر , هواکش مرغداری , هواکش سیرکوله , جت فن , کمپوست قارچ  کمپوست ملارد , خاک پوششی , کولر صنعتی , هواکش صنعتی , هواکش مرغداری , ایرواشر

 

 

 

 

اکران دردسربزرگ

  وقتی یک فیلم خوب تموم میشه وهمه بازیگرا به خونه هاشون میرن بعضی ها(بلانسبت دوستام)تازه خبرهاشو میارن که دیگه دیرشده وآقاحامدسریک کاردیگه ای هستندهمین طورخبرای دیروعقب مانده ازروزگار.حالامن سبزوارهستم بعضی هاچی؟

فیلم سینمایی دردسربزرگ به کارگردانی آقای مهدی گلستانه.

 

 

 

 

 

 

 

 

کارگردان فیلم سینمایی «درد سربزرگ» با بیان اینکه این فیلم آماده اکران عمومی است، از ساخت تیزر توسط مستانه مهاجر خبر داد.
مهدی گلستانه، کارگردان فیلم سینمایی «دردسر بزرگ» در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی برنا گفت: فیلمبرداری این فیلم 6 فروردین‌ماه در تهران و در لوکیشن خانه سیامک (حامد کمیلی) آغاز شد و 3 اردیبهشت به پایان رسید.

وی افزود: با پایان فیلمبرداری مستانه مهاجر تدوین کار را آغاز کرد و  صداگذاری به فرامرز ابوالصدق سپرده‌شد. همچنین هومن آزما برای فیلم موسیقی ساخت.

گلستانی از صدور پروانه نمایش «دردسربزرگ» خبر داد و بیان کرد: در نهایت این فیلم با پایان مراحل فنی آماده نمایش شد و 30خردادماه از اداره نظارت ارزشیابی و نظارت معاونت سینمایی پروانه نمایش دریافت کرد.

وی به خبرنگار سینمایی برنا گفت: موسسه سینمایی پویا فیلم پخش این فیلم را برعهده دارد و در حال حاضر مستانه مهاجر مشغول ساخت تیزر برای آن است. همچنین به موازات مراحل مواد تبلیغاتی انجام می‌شود.

براساس این گزارش، فیلمنامه «دردسربزرگ» را قربان محمدپور به نگارش درآورده‌است و داستان جوانی را روایت می‌کند که برای موفقیت در کسب و کار در موقعیت‌های مختلفی قرار می‌گیرد که مورد سؤاستفاده قرار گرفته و باعث می‌شود به باور جدیدی از... 

به گزارش برنا، حامد کمیلی، لیلا اوتادی، رضا داودنژاد، بهاره افشاری، فتحعلی اویسی، سحر قریشی، محمد شیری، احمد پورمخبر، عباس محبوب، سارا منجزی، محسن قاضی مرادی، کیانوش گرامی، مختار سائقی، حلیمه سعیدی، رحمان مقدم، انوشیروان نعیمی، لیلا لطیفی و علی بینائی از بازیگران این فیلم هستند.
شنبه ۱۶ امرداد ۱۳۸٩
 
 
 
 
 
فیلم سینمایی دردسربزرگ
 
نام قبلی:-
 
کارگردان:مهدی گلستانه
 
عکاس:احمداحمدی
 
شخصیت:سیامک
 
ژانر:کمدی (کمدی سالم)
 
محصول:زمستان وبهار1389
 
اکران:پاییز1389 28/07/1389
 
 
 
 
 
سینماهای  نمایش دهنده
1-اریکه شهرک غرب22370011
 
 2-ایران شریعتی  77538711
3-آسمان آبی م بروجردی 33341668
4-آسیا جمهوری اسلامی 66400152
 
5- پار س م انقلاب اسلامی 66926953
 
6-پردیس زندگی 44004800
 
7-پردیس ملت 1 ابتدای بزرگراه نیایش 23162
 
8-تهران مامام حسین 77504329
 
9-جوان 10- جی 3 11- حافظ  12-شاهد  13- عصرجدید 2 14- فردوسی 15- کارون 2  16- گلریز1 17- ماندانا 18 مرکزی 1  19- آزادی  20- دهکده
 
21- میلاد 22- ناهید
 
 
 
نام فیلم فروش کل تومان روزهای

نمایش

دوشبه
ملک سلیمان 1426
67 7/5
سن پطرزبورگ 706/8 67 2/3
آناهیتا 84/7 18 1/8
دیگری 22/3 11
1/1
هر چه خدا بخواهد
256/9 54 0/5
نخودی 88/6 67 0/3
خاطره 46/3 11 1/8
لطفا مزاحم نشوید
226/5 54 0/8
بعد از ظهر سگی سگی 326/8 67
0/5
خواب های دنباله دار
28/7
38
0/4
ارقام فروش به میلیون تومان است.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

نقدی  از فیلم دردسربزرگ:

متاسفانه این جریان در سینمای ما کم‌کم دارد به یک سنت بد تبدیل می‌شود که با آغاز هر اکران جدیدی، باید حتما یک فیلم سخیف نیز به نمایش درآید.
"دردسر بزرگ" دقیقا این انزجار را در مخاطب ایجاد می‌کند. فیلمی بدون قصه ساختن البته در نوع خود هنر است. گرچه انتظار می‌رود فیلم‌های رقص و آوازی پورمخبر که با "یه جیب پرپول" شکست خورد، این بار نیز شکست بخورد. ساختن این فیلم و اکران گسترده آن، واقعا جز توهین به مخاطب چه هدفی را می‌تواند داشته باشد؟ اینکه موسسه‌ای معتبر و پر اسم و رسمی چون "پویا فیلم" بخواهد با آواز و رقص و کف بازی داخل حمام و کلیپ سوسن خانم، برای گیشه فیلمش مشتری جمع کند، آیا حقیقتا نفس سینما را به سیرک نزدیک نمی‌کند؟
فارغ از حال و هوای سیرک که تمام تلاشش را برای آفرینش لحظاتی خوش برای مردم صرف می‌کند، این فیلم حتی نتوانسته با این بازیگران مشهورش حداقل با یک جریان منطقی، مخاطب را بخنداند. کار از آسمان و ریسمان بافتن فراتر رفته و سازندگان بنام این فیلم، از هر دیالوگ و عمل غیرقابل تصوری برای توجه تماشاگر به فیلم استفاده می‌کنند و جالب اینجاست که اگر هم در محفل‌های سینمایی اعتراضی ببینند، فیلم خود را تا اندازه‌های یک اثر فاخر بالا می‌برند.
باز هم آرزو می‌کنیم که ما حداکثر بتوانیم در سال شاهد یکی از این فیلم‌ها باشیم نه ماهی یکی.

 

 

 

منبع:تهران امروز

مجتبی اردشیری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مستندشوک ١

مستندشوک٢

مستندشوک٣

مستندشوک۴

 

 

 

 

من اومدم تهران لبخند

دوشنبه ٢۴ آبان ١٣٨٩

تاالان ازکسانی که تهران بودندو جواب دوستی بامن وندادندوحاضرنشدند بامن دوست بشند متنفرم ازشون راضی نیستم الهی که سرشون بیاد.

پنج شنبه  رفتم سینما مرکزی انقلاب وفیلمودیدم عالییییییییییییی بود.فقط مونده دردسربزرگ.

 

 

 

 

ملغمه‌ای که به هیچ عنوان درک نمی‌شود

نقد شفاهی فیلم "هرچی خدا بخواد"

 نظر من فیلم سینمایی "هر چی خدا بخواد"، مقدمه چینی تقریباً خوبی دارد، یعنی نمایش دو شخصیت که حول محور یک موقعیت مرکزی (از دست دادن پدر و مادر) کنش و واکنش دارند به خودی خود جذاب است.اما بعد از این گره به دام تکرار، گزافه‌گویی و حتی تبلیغ غیرمستقیم اسپانسر خود می‌پردازد.

به نظر می‌رسد سرمایه‌ای توسط اسپانسر که شاید همان هتل معروف کیش باشد فراهم شده تا این دوستان فیلمی سفارشی بسازنند. فیلمی که تمام ارزش‌های داستانی خود را فدای این گونه مستقیم‌گویی کرده است. شخصیت‌های فیلم متاسفانه هیچ‌گونه همدلی با مخاطب ایجاد نمی‌کند و حتی بعضی از شخصیت‌های اضافه و غیرکاربردی از جمله دو شیخ مشابه عرب در جزیره کیش اگزجره و به طرز غیرقابل‌باوری در خصوصیات رفتاری خود غلوآمیز عمل می‌کند. متاسفانه بازیگر با استعدادی چون «فرهاد اصلانی» نیز فدای دو شخصیت مسخره و به نوعی چندش‌آور است.

به نظر می‌رسد که درک عامه بازیگران کشور از درام، داستان‌گویی و روایت‌گری بسیار پایین است و حضور بازیگران که به نوعی در سینمای کشور شناخته شده هستند در این فیلم مؤید این نکته است. البته شاید منافع مالی باعث چشم‌پوشی این بازیگران از نقاط ضعف فیلمنامه این اثر شده است.

البته فارغ از بازیگران نباید از هوشیاری پرویز شهبازی کارگردان فیلم برجسته و ماندگار "نفس عمیق" غافل بمانیم که با درایت کارگردانی این فیلم را رها کرد و به یک فیلمساز اول سپرد تا این داستان‌ پر از چاله و چوله دراماتیک را جلوی دوربین ببرد.

فیلم سینمایی "هر چی خدا بخواد" هیچ دغدغه اجتماعی و ... ندارد و در واقع جهانی را می‌گستراند که برای هیچ مخاطب ایرانی قابل لمس و درک نیست. داستان به قدری در اواسط گسترده می‌شود و شخصیت‌های اضافی در آن بسط داده می‌شود که پایان باسمه‌ای و تکراری آن (هپی‌اند) هم نمی‌تواند مخاطب را قانع کند.

نکته دیگر به سر در گمی فیلم سینمایی "هر چی خدا بخواد" در ژانر و گونه برمی‌گردد، در واقع به نظر می‌رسد این شکل
از عوامل و از جمله کارگردان در هنگام ساخت این فیلم به گونه و ژانر آن توجه نداشته‌اند.
"هر چی خدا بخواد" در واقع ملغمه‌ای است که به هیچ عنوان درک نمی‌شود و این از خصوصیات سینمای کشور است که آثار بدیعی در گونه‌های جدید می‌آفریند.

در واقع فیلم "هر چی خدا بخواد" قرار بوده کمدی باشد اما این گونه روایت کمدی، حتی کوچک‌ترین کششی را برای دنبال کردن ماجرا از سوی تماشاگر ایجاد نمی‌کند.

 

 

 

 

خانم سبزواری بازديد : 180 شنبه 20 / 9 / 1389 زمان : 6:58 نظرات ()
ارسال نظر براي اين مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

بک لینک بک لینک